× modal-content

آفیس های A+ :

اکثر متقاضیان این آفیس های ویژه، سرمایه گذاران،بانک ها،شتابدهنده ها، شرکت ها و ... هستند که از امکاناتی همچون نظرگاه و نزدیکی به فضای کار اشتراکی و ارتباط بیشتر با تیم ها برخوردارند.

آفیس های A+

آفیس های B+ :

متقاضیان این آفیس ها سرمایه گذاران،بانک ها،شتابدهنده ها، شرکت ها و ... هستند که از مزیت های آن داشتن متراژ بالا و همچنین دو ورودی مجزا برای استفاده کاربران می باشد.

آفیس های B+

آفیس های B :

آفیس های این قسمت نیز مناسب برای سرمایه گذاران،بانک ها،شتابدهنده ها، شرکت ها و ... هستند که از نظر موقعیت مکانی جنب کلاس های آموزشی و نزدیک به اتاق عایق صدا می باشند.

آفیس های B

آفیس های SA :

آفیس هایی مناسب برای استقرار استارت آپ ها و شتابدهنده های دانشگاهی همراه با فضایی بزرگ می باشد.

آفیس های SA

آفیس های SB :

این گروه از آفیس ها برای استقرار شرکت های تازه تاسیس و نوپا و همچنین استارت آپ هایی که نیاز به فضای اختصاصی تری دارند محل بسیار مناسبی می باشد.

آفیس های SB

اتاق بازی :

اتاق بازی کارخانه نوآوری شیراز فضایی مناسب برای گذراندن وقت و سرگرمی است. این مجموعه با فراهم کردن سرگرمیهایی مانند: پینگ پونگ ، فوتبال دستی ، ایکس باکس و مجموعهای از بازی های فکری اوقات فراغت کاربران خود را به بهترین شکل ممکن پر میکند.

اتاق_بازی

لمکده :

لمکده از فضاهای منحصر به فرد و رایگان کارخانه نوآوری شیراز است و بستری مناسب برای استراحت و آرامش افراد مجموعه را فراهم می کند.

لمکده

کافه :

بعد عملکردی کافه ، امکان استراحت، دیدارهای کاری و دوستانه را همراه با پذیرایی کاربران فراهم می آورد و فضایی کارآمد برای رفاه همگانی ایجاد می نماید و افزون بر اینها یکی ازمهمترین ابعاد این فضا، جنبه های روانشناسانه و ایجاد حس تعلق در مخاطبان است وهمچنین توان قابل توجهی در تقویت بعد اجتماعی فضاهای کارخانه دارد و محیط مناسبی برای حضور کاربران در کنار یکدیگر را در کارخانه نوآوری شیراز فراهم میکند.

کافه

پیاده رو سلامت :

پیاده رو سلامت در کارخانه نوآوری شیراز با محوریت فعالیتهای بدنی و حرکتی و با هدف رفع خستگی جسمانی و روانی و ایجاد نشاط افراد مجموعه در نظر گرفته شده است.

پیاده رو

اتاق جلسات :

طراحی اتاق جلسات از مهمترین بخش های طراحی داخلی کارخانه است. این فضا مکانیست که افراد برای همکاری بهتر، اشتراک گذاری ایده ها و تصمیم گیری های مهم جمع میشوند بنابراین باید از کارآمدی و تاثیرگذاری این فضا به نفع کار خود مطمئن شد. محل جلسات کارخانه نوآوری شیراز به گونه ای انتخاب شدهکه مسیر رسیدن به دستورالعمل های کاریتان را مشخص میکند. همچنین این مکان با بهترین استانداردهای طراحی و امکانات زیر بهترین مکان موجود را برای شما فراهم می سازد: منعطف و کم هزینه جلسات مجهز برای انتخاب در هر زمان تاسیسات ویدئو کنفرانس و صوتی و تصویری پیشرفته اینترنت پرسرعت برای افراد پذیرایی

اتاق_میتینگ

سالن کنفرانس :

سالن کنفرانس در ضلع مرکزی کارخانه نوآوری شیراز در فضایی انحصاری واقع شده است.میهمانان اعم از مدعوین و دست اندرکاران اجرائی برگزاری همایش ها و میهمانان ویژه، می توانند فارغ از هر تداخل و یا در هم آمیختگی، از این فضای انحصاری و تخصصی بهره مند شوند. تجهیزات و سیستم های سمعی و بصری، اعم از امکانات پخش ویدئویی و صوتی برای ارائه فیلم، تصاویر، صدا، دیتا و سایر ملزومات پرزنت، می توانند گردهمایی شما را به یاد ماندنی، افتخار آمیز و رضایت بخش کنند.

کنفرانس

اتاق عایق صدا :

اگرچه سبک زندگی شهری مدرن در کل زندگی راحتی است اما قطعا چند نقطه ضعف قابل توجه نیز دارد.یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده ی آن که دیر یا زود با آن روبرو خواهید شد آلودگی صوتی است که تا حدودی این مشکل بوسیله اتاق های عایق صدا برطرف میشود که یکی از مهم ترین کاربرد های آن در فضاها ییست که ضبط در آن صورت می گیرد. آکوستیک کردن صدا باعث می شود صداهای مزاحم وارد اتاق نشود و ضبط به درستی انجام شود. اتاق های عایق صدا کارخانه نوآوری شیراز برپایه ی طراحی هوشمندانه ی برای کاهش سطح سروصدا ایجاد شده اند.این مکان دارای 3 اتاق چوبی عایق صدا می باشد که مکان مناسبی برای انجام فعالیت هایی اعم از بازی سازی و ساخت انیمی شن و دوبلری و ... می باشد.

اتاق_اکو

اتاق تلفن :

استفاده از تلفن همراه برای همه ما آنقدر عادی شده که شاید فراموش کرده باشیم زمانی نه خیلی دور برای برقراری تماس تلفنی به باجه های زردرنگی مراجعه میکردیم که در جایجای شهر خودنمایی میکردند ولیمدتی است دیگر از آن اتاقکهای زردرنگ، که به نوعی نماد شهر محسوب میشدند، خبری نیست که از طرفی این اتفاق حس امنیتی که آن اتاقک ها بوجود می آوردند را از بین برده است. کارخانه نوآوری شیراز با قرار دادن اتاق های تلفن در فضای کارخانه آن حس امنیت را برای کاربران خود فراهم کرده است.

اتاق_تلفن

کلاس آموزشی :

آموزش و یادگیری بخش مهمی از زندگی هر انسان است و همه انسان ها در طول زندگانی خود تحت تعلیم و آموزش قرار می گیرند این امر در مقاطع مختلف تحصیلی و در فضاهای گوناگون صورت می گیرد. به لحاظ اینکه فضا و محیطی که در آن به امر آموزش و یادگیری پرداخته می شود تاثیر بسیار مهمی در امر یادگیری دارد دقت در طراحی و ساخت این فضاها باید مورد توجه قرار گیرد همچنین در یک دوره آموزشی امکانات میتواند تاثیر فوقالعادهای در بازدهی و یادگیری شرکت کنندگان داشته باشد. کارخانه نوآوری شیراز دارای 2 کلاس آموزشی مجهز برای آموزشهای تخصصی و حرفه ای جهت ورود به بازار کار,توسعه و ارتقا مهارت فنی در حوزه های مختلف مورد نیاز کسب و کارها و مشاغل می باشد.

امکانات

نظرگاه :

بهبود کیفیت فضا،درک معنا و هویت محیط از جانب کاربران را تسهیل می کند و به حس رضایت منجر میشود یکی از زمینه های ایجاد چنین تصویری، وجود نظرگاه میباشد در کارخانه نوآوری شیراز برای اولین بار فضایی با این قابلیت در نقطه مناسب مکان یابی و طراحی شده است تاثیر وجود چنین تصویری را می توان در موارد ذیل برشمرد - جهت یابی در کارخانه - ایجاد حس آشنایی و امنیت در محیط - افزایش عمق و شدت تجارب انسانی - ایجاد زمینه خاطرات مشترک

بازدید